Makijaż ślubny i pielęgnacja cery

Dzień ślubu to długo wyczekiwana chwila, w której każda kobieta chce się czuć pięknie i wyjątkowo. Większość przyszłych panien młodych dużo wcześniej korzysta z zabiegów kosmetycznych, które mają na celu poprawę stanu ich skóry. Każda kobieta, która chce mieć piękną i zdrową cerę powinna wypróbować zabieg o nazwie mikrodermabrazja. Zabieg ten powinien być wykonywany jedynie w okresie zimowym, kiedy nie jesteśmy narażone na działanie promieniowania ultrafioletowego.

Mikrodermabrazja diamentowa, polega na ścieraniu wierzchnich warstw naskórka. Po wykonanym zabiegu skóra pobudzana jest do zwiększonej syntezy elastyny i kolagenu czyli dwóch jednostek strukturalnych, dzięki którym nasza skóra wygląda na świeżą, jędrną i wypoczętą wikipedia.org > kolagen. Klientki korzystające z tego zabiegu zauważyć mogą także spłycenie zmarszczek, usunięcie przebarwień oraz zwężenie rozszerzonych porów. Najważniejsza rzeczą jest to, że zabieg ten jest bezbolesny i trwa niezwykle krótko. Po wykonaniu mikrodermabrazji zalecane jest stosowanie kremów z wysokim filtrem UV.

W dniu ślubu twarz panny młodej powinna tryskać świeżością i uśmiechem. Poczucie wyjątkowości nadaje zarówno piękna cera, jak i odpowiedni makijaż, który potrafi podkreślić zalety i kryć wszelkie mankamenty naszej urody. Makijaż ślubny powinien być przede wszystkim trwały. Składanie życzeń, powitania czy wzruszenie mogą mu zaszkodzić, dlatego też w dniu tym powinno się użyć jedynie profesjonalnych kosmetyków. Aby makijaż mógł przetrwać całą noc w niezmienionym stanie, należy wcześniej zadbać o odpowiednie nawilżenie skóry. Skóra prawidłowo przygotowana do nałożenia podkładu, powoduje że efekt jest bardziej naturalny. Osoby borykające się z problem skóry tłustej lub mieszanej powinny zadbać o nałożenie kremu nawilżająco – matującego. Bardzo dużym błędem jest rezygnacja z kremu nawilżającego u osób ze skórą skłonną do wydzielania dużej ilości serum.

Obecnie kwestia makijażu nie musi już być zmorą przyszłych panien młodych. Aby znaleźć w swojej okolicy kosmetyczkę wizażystkę wystarczy w wyszukiwarkę wpisać frazę np. „swiaturody.com > Lublin”. Natychmiast ukaże nam się spis profesjonalistów dzięki, którym będziemy mieć gwarancję idealnego makijażu. Każda wykwalifikowana w tym temacie dobierze do naszej skóry odpowiednie kosmetyki oraz zadba, aby świetnie prezentowały się przez całą imprezę.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>